Kā Izvēlēties Labāko SEO Speciālistu Savai Mājaslapai?

Sākot interesēties par SEO pakalpojumiem un izvēloties SEO speciālistu, nākas uzdurties lērumam, dažkārt nesaprotamu, jautājumu, terminu un skaidrojumu no dažādām interneta lapām un citu cilvēku pieredzes.

Pats svarīgākais, kā izvēlēties vislabāko SEO speciālistu un kam pievērst uzmanību konsultējoties ar dažādiem SEO pārstāvjiem?

1. SEO Nav Sprints un Skopais Maksā Divreiz

Pirmkārt jāsaprot tas, ka SEO īstenošanas process ir laikietilpīgs un sastāv no daudzām savstarpēji saistītām darbībām.

To nevar paveikt īsā laika posmā, tāpēc, ja tiek gaidīti kvalitatīvi rezultāti, ir arī jārēķinās ar attiecīgu maksu par šo pakalpojumu, kas savukārt ir attiecīga ieguldītajam laikam un darbam.

Noteikti nedrīkst “uzķerties” uz dažādām akcijām un atlaidēm, kas saistītas ar ātriem rezultātiem, jo ejot īsāko ceļu var tikt nodarīts liels kaitējum mājaslapai ilgtermiņā.

2. SEO Stratēģija un Paredzētais Darbības Plāns

Nākamais, kam vajadzētu pievērst uzmanību konsultējoties ar SEO speciālistu, ir viņa stratēģija – plāns, pēc kāda tiks iegūti vēlamie rezultāti.

Katram nopietnam un zinošam speciālistam tāds būs. Protams, nevar gaidīt, ka tiks atklāti visi sīkumi, ko un kā speciālists darīs, tomēr viņam vienkāršā un saprotamā veidā jāpaskaidro darbības virziens, kas un kurā brīdī mainīsies attiecīgajā mājaslapā, kad būs uzsākta SEO darbība.

Kā arī pirms lēmuma pieņemšanas, kuru speciālistu izvēlēties, noskaidrojiet vai un cik bieži tiek sūtītas atskaites par paveikto darbu. Labs SEO speciālists to dara vismaz reizi mēnesī, bet dažkārt tiek sūtītas arī īsas atskaites par paveikto nedēļas laikā.

SEO Speciālists uzvalkā

3. Līdz Šim Paveiktais un Īstenotais

Tā pat kā izvēloties jebkuru citu pakalpojumu, arī šajā gadījumā ir noderīgi painteresēties par iepriekšējiem projektiem un mājaslapām, ar kurām šis speciālists ir strādājis.

Par cik procentiem palielinājies mājas lapas apmeklētāju skaits, cik ilgā laikā un tamlīdzīgi jautājumi. Nekautrējieties izpētīt un salīdzināt nesenākos veikumus, lai zinātu, vai kas tāds jūsu mājaslapai būs piemērots.

Kā arī runājot par mājaslapu, izvēloties, kā rokās to nodot, jāvalda uzticībai, jo šim cilvēkam būs jāuztic kaut vai daļēja piekļuve jūsu mājaslapai.  Protams, klientam pašam vienmēr jāseko līdzi tam, kādas izmaiņas (ja tādas ir veiktas) bijušas izmaiņas un kurā brīdī tas noticis.

Tomēr bez uzticības uzsākt sadarbību nav iespējams.

SEO galvenais mērķis ir nodrošināt augstākas mājas lapas pozīcijas pēc attiecīgiem atslēgvārdiem. Tad, kāpēc, gan nepārbaudīt, ko dara pareizi SEO speciālisti pašā savā nozarē?

SEO pakalpojumi Google.lv

4. Mēs Apsolām 1# vietu Google! Hah….

Kā zināms, viens no SEO galvenajiem noteikumiem, lai sekmīgi paveiktu savu darbu, ir pārzināt google algoritmu darbību un vadlīnijas, kas patiesībā ir ļoti sarežģīts uzdevums un tas pat nemaz nav iespējams!

Google galvenais mērķis ir būt labākajai meklētājprogrammai pasaulē un algoritma izzināšana nav iespējama! Ja, kāds SEO ”guru” jums apsola iegūt pirmo vietu, šīs personas teikto nevajadzētu uztvert nopietni!

Algoritmi mainās ļoti bieži un tiem pilnīgi izsekot līdzi ir praktiski neiespējami, tāpēc  priekšrocības ir tiem speciālistiem, kuri jau labu laiku ar to nodarbojas un jau tajā vairāk vai mazāk orientējas.

5. SEO Speciālista Piredze

Un visbeidzot jautājums, kas ir pats par sevi saprotams – cik ilgi speciālists darbojas SEO jomā?

Pieredze ir svarīga vienmēr un pēc tās var spriest par to, cik apmierināts ar paveikto darbu varēs būt klients. Speciālists ar lielu pieredzi zibenīgi atbildēs uz visiem jautājumiem un būs spējīgs dalīties dažādos pieredzes stāstos saistībā ar paveikto.

Arī šie stāsti var daudz pastāstīt par to, kādi projekti ir bijuši populārāki un veiksmīgāki. Izvēloties speciālistu, nevajadzētu vadīties tikai pēc atsauksmēm, kas atrodamas internetā.

Visa informācija ir jāpārbauda un vislabākais veids, kā to izdarīt, ir runāt ar konkrēto cilvēku aci pret aci. Lielākā daļa SEO speciālistu un kompānijas piedāvā bezmaksas konsultācijas un tās noteikti vajadzētu izmantot.

Vairāk par SEO pakalpojumiem

Patiesībā tas, kam jāpievērš lielākā uzmanība ir atbildes, kuras jums sniedz konkrētais SEO speciālists konsultācijas laikā. Un no augstāk minētajiem puntkiem izriet tas, ka nevajadzētu uzticēties tiem, kas īsā laikā sola izcilus rezultātus.

Kā noskaidrojām, kvalitāte prasa laiku. Tāpat, svarīgi ir izvairīties no kārdinošajiem piedāvājumiem to pašu izdarīt lētāk par citām kompānijām/speciālistiem, jo ikviens, kurš izprot SEO darbību, jums pateiks, ka no tādiem piedāvājumiem nekas labs nav gaidāms.

Galu galā varam secināt, ka labs SEO speciālists ir tāds, kuram jau ir vairāku gadu pieredze un viņš nebaidās no jautājumiem. Viņam vienmēr ir gatava atbilde un viņš pārzin savu darbības sfēru. Iepriekšējo projektu piemēri būs tie lielākie un nozīmīgākie, lai radītu interesi un ieviestu uzticību, kas ir viens no nozīmīgākajiem nosacījumiem, sadarbojoties ar SEO speciālistu.

KarlisKā Izvēlēties Labāko SEO Speciālistu Savai Mājaslapai?